Náš profesionální tým Vám pomůže k vysněným cílům | ActivBox.cz

Jsme Łuky a Marťa

Parťáci v životě i v našem společném projektu Activbox.

Łuky se od roku 2012 věnuje gastronomii a velí naší kuchyni. Vymýšlí a vylepšuje recepty, zkouší nové chutě a dbá o kvalitu potravin. Částečně se věnuje i výživě - především, aby mohl z nových informací čerpat při přípravě jídel v kuchyni. Vystudoval sportovku se specializací manager sportu se zaměřením na plavání, volejbal a snowboarding. Dříve se vrcholově věnoval baseballu, dnes sportuje především rekreačně.

Marťa již v době studií věnovala pozornost spíše výživě a sportu než čemukoli jinému. Po studiích i přesto zasedla na krátký čas do kanceláře, ale brzy zjistila, že to není nic pro ni. Přišlo tedy rozhodnutí věnovat se výživě a sportu naplno. Absolvovala kurz Poradce pro výživu, který ještě umocnil touhu po informacích, a tak si později udělala i kurz Instruktora Fitness - a tím to rozhodně nekončí. Mezitím se však zrodil Activbox a vyvíjel se až do podoby, jak ho znáte nyní - zdravé krabičkové stravování na míru, catering na přání a zajištění občerstvení na nejrůznější příležitosti. Marťa má v Activboxu na starosti především komunikaci s klienty, administrativu, tvorbu jídelníčků, pečení koláčků a vylaďování cateringů.

Nejdůležitější hodnoty, které naši klienti dostávají jsou zdraví, forma a pohodlí.

Naší doménou je výživa - záleží nám na tom, co jíme, kým jsme a jak se cítíme v našem těle.

Activbox zajišťuje nejen stravování na míru, ale zajistíme pro vás i zdravý catering nebo občerstvení na firemní i rodinné příležitosti.

Jsme mladý tým lidí složený z výživových poradců, sportovních nadšenců a špičkových kuchařů, ale především jsme milovníci zdravého a chutného jídla. Náš tým pečlivě sleduje cestu každé krabičky od výběru kvalitních potravin, přes správné uchování, vyvážené receptury, individuálně nastavené množství jídla pro každého klienta až po dokonale chutné jídlo a dopravu do vašich rukou.

Každá krabička obsahuje vyvážené jídlo plné kvalitních bílkovin, zdravých tuků, komplexních sacharidů a tolik potřebných vitamínů a minerálních látek. Pečlivě spočítáme kalorie, zvážíme každou porci, optimálně komponujeme mikro a makro živiny. Soustředíme se na to, aby naše krabičky byly čerstvé, aby vám chutnaly, pomohly vám zdravě a chutně jíst a ušetřili váš drahocenný čas, který byste jinak strávili nakupováním a vařením. Tohle všechno nyní uděláme za vás!

Verča Hrabálková

@happyhealthyme.cz

Verunku dnes většina zná především jako nadšenou běžkyni, blogerku a celkově zastánkyni zdravého životního stylu. Vystudovala Mendelovu univerzitu, obor Stavby na bázi dřeva, ale ze všeho nejradši staví zdravé dorty. Ještě než se vrhla na běhání, hrála závodně házenou a chvíli se věnovala i malé kopané. Tahle #superžena ve volném čase stíhá i fotit a psát články na blog.

Jenda Caha

@jendacaha

Jenda žije sportem od malička, od svých 15 let závodí v naturální kulturistice, je zakladatelem a majitelem vzdělávacího zařízení Fitness Institut, je autorem stovek článků a zároveň studentem doktorandského studia na Masarykově univerzitě. A mnoho dalšího.
V současnosti vzdělává širokou veřejnost prostřednictvím přednášek, kurzů, konferencí, ale i podcastů. Mimo to se naplno věnuje výživě, tréninku a motivaci ostatních ke zdravému životnímu stylu. Krabičky Activbox odebírá již od roku 2018 a my jsme nesmírně rádi, že mu můžeme ulehčit den!

Lucka Sedláková

@lucie_sedlakova_

Fitness trenérka, výživová poradkyně a žena, která našla zálibu nejen ve sportu a zdravém životním stylu, ale také v hledání rovnováhy, v meditacích, mentálním trenérství a ve vaření kakaa :)
Lucka se v Activboxu stará o sociální sítě, sdílí veškeré naše dobrůtky a novinky, reaguje vám na zprávy, příspěvky a občas hází úsměvy na stories.

Radka Burešová

@radkaburesova

Kde se vzala, tu se vzala - zjevila se Ráďa. Nečekaně a v pravou chvíli. Věčně pozitivní a neuvěřitelně motivovaná posouvat sebe i Activbox kupředu. Původně klientka, dnes parťačka a pravá (občas i levá) ruka v zázemí firmy. Miluje přírodu a ve volném čase běhá, zvedá činky a mlsá koláčky od Activboxu.

Lukáš Troubil

@lukastroubi

Lukyn je osobní trenér ve Fitness Freedom, závodník v kategorii Men´s Physique a nadšenec fitness. Krom toho je milovníkem kávy a dobrého jídla. Ve volném čase rád předává informace o cvičení a podporuje rozvoj fitness scény. Řídí se heslem: “jednoduchost a tvrdá práce je klíčem k cíli na cestě, kterou se vydáváme. Spojením správných informací, vhodně nastaveného tréninku a jídelníčku je možné docílit absolutně všeho.” #spojencem je od úplného začátku a drží prvenství prvního závodníka, kterého Activbox připravoval na závody!

Lucka Minářová

@luciemin

Markeťačka, crossfiterka, vzpěračka, trenérka, influencerka, blogerka, Youtuberka. To vše v jedné osobě. Lucka je navíc velkou milovnicí kávy, jídla, absolutní šílenec do cvičení, cestování a dlouhých letních večerů. Říká o sobě: “Jsem velký zastánce toho, dělat věci, které naše tělo neničí, stravovat se z rozumem, nezastávám žádné drastické diety a myslím, že člověk by měl pracovat především na seberozvoji, sebelásce a osobních vztazích.” (A s tím se Activbox plně ztotožňuje!)

Verča Wisiorková

@verunkaw

Verunka je blogerka, trenérka, závodnice v Bikini fitness a žena, která našla zálibu v chození po horách. Vždy chtěla pomáhat lidem, aby se cítili skvěle a tak inspiruje k pohybu a zdravému životnímu stylu mnoho lidí. Nikdy nebude holka na jednom místě, a tak se kromě výživy věnuje přednáškám, tréninkům, sálovkám a taky její nejčerstvější lásce marketingu - hlavně na sociálních sítích.